Wiosenna sesja + zabawki z Fripers

Fotograf Patryk Morzonek ( http://www.patrykmorzonek.pl/ ), nie zastanawiał się długo nad wykorzystaniem pierwszych chwil wiosny,.... Udalo mu sie to zrobić zanim, zima wróciła na dobre. Zabrał modelkę w plener czego owocem są poniższe zdjęcia.
Ja mimo wszyst chciałbym zwrócić uwagę na "zabawki" jakie wykorzystał fotograf do zdjęć.:

Lampa: DPs III 800
http://fripers.pl/product_info.php/info/p2119_Lampa-studyjna-DPsIII-800-Zdalne-Sterowanie-Jinbei-FreePower.html

Okta szybko rozkładalna, średnica 120cm, Bowens
http://fripers.pl/product_info.php/info/p822_Softbox-osmiokat-120-cm-moc--Bowens---szybki-montaz-FreePower.html

Zasilanie:
Jinbei ENERGON EN-760 Przenośny zasilacz akumulatorowy
http://fripers.pl/product_info.php/info/p2418_Energon-EN-760-Przenosny-zasilacz-akumulatorowy-Jinbei-Freepower.html

Moją uwagę zwrócił właśnie zasilacz. Jego parametry techniczne oraz możliwości są imponujące. Oczywiście ceną jaką się ponosi za ten zestaw jest waga, ale ...... czego się nie robi, aby być w 100% przygotowanym na zdjęcia.

Parametry techniczne zasilacza - ZRÓDŁO: www.fripers.pl

Przenośny zasilacz akumulatorowy marki Jinbei zapewnia stabilne zasilanie oświetlenia fotograficznego w studio i w plenerze. Wysoka wydajność oraz lekka i ergonomiczna konstrukcja czynią EN-760 idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują mobilnego zasilania w terenie.
ENERGON EN-760 oferuje dwa tryby pracy:
FLASH - Tryb dostosowany do charakterystyki pracy lamp błyskowych. Umożliwia zasilanie do 3 lamp błyskowych o łącznej mocy 3000Ws
OTHER - Standardowy tryb pracy urządzeń elektrycznych. Umożliwia podłączenie oświetlenia ciągłego o maksymalnej mocy 750W, laptopów, ładowarek telefonicznych, drukarek i innych urządzeń.
Akumulator wyposażono w wydajną baterię Ni-MH DC 13.2V o pojemności 9000mAh. Można ją ładować zarówno kiedy jest podłączona do urządzenia jak i oddzielnie (Do zestawu dołączono jedną baterię). Zwolnienie blokady umożliwia błyskawiczny demontaż rozładowanej baterii i zastąpienie jej w pełni naładowaną.
Baterie współpracujące z modelem ENERGON EN-760 można ładować z sieci elektrycznej. Dołączona do zestawu ładowarka sieciowa pozwalą na korzystanie z gniazd zasilających o europejskim standardzie.
Zasilacz zabezpieczono przed przeciążeniem, krótkimi spięciami, nagłymi skokami napięcia i przegrzaniem. Ze efektywne odprowadzanie ciepła odpowiada szereg otworów wentylacyjnych i wewnętrzny wentylator.
Dla bezpieczeństwa użytkowników obudowę wykonano z antyelektrostatycznego tworzywa.
O stopniu naładowania informuje wyświetlacz diodowy, a o zbliżającym się rozładowaniu akumulatora ostrzega sygnał dźwiękowy i czerwona dioda.

Zdecydowanie polecam!!!

Źródło:
http://www.patrykmorzonek.pl/
http://fripers.pl/

Transient
Transient
Transient
Transient
Transient
Transient